[{"date":"Wed, 10 Aug 2022 11:23:52 +0200","title":"Porsche sebralo Tesle titul nejrychlejšího elektromobilu Ringu, přestože Taycan Turbo S je výrazně slabší než Model S Plaid","perex":"

I Taycan Turbo S je ale pořád výrazně slabší než Model S Plaid. Elektrické hnací ústrojí vyprodukuje maximálně 761 koní.

\n

Příspěvek Jenže zatímco na českém trhu bylo zvoleno jako řešení zpoplatnění celé služby, v Německu nebo třeba v Belgii se to obešlo bez zpoplatnění. 

\n

Příspěvek V přepočtu tedy stojí tento elektromobil zhruba 830 tisíc korun.

\n

Příspěvek Mají se zav","boxName":"Auta","link":"https://autobible.euro.cz/maji-se-zavedene-automobilky-zacit-bat-mg4-electric-slibuje-moderni-techniku-a-mimoradne-zajimavou-cenovku/","siteUrl":"https://autobible.euro.cz/","image":{"url":"https://ms.mfstatic.cz/instance/rsshub3/jWUoSAiD/h163w220t.jpg","width":"220","height":"163"},"link_utm":"https://autobible.euro.cz/maji-se-zavedene-automobilky-zacit-bat-mg4-electric-slibuje-moderni-techniku-a-mimoradne-zajimavou-cenovku/#utm_source=edna&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=rsshub_web"},{"date":"Fri, 04 Feb 2022 09:00:21 +0100","title":"Toxoplazmóza může ohrozit nenarozené dítě na životě. Jak ji léčit?","perex":"\"Toxoplazmóza\"Že jsou italská auta nespolehlivá? Maserati si myslí pravý opak a nabízí až desetiletou záruku. Stejně tak i Jaguar vyrazil do boje proti své pověsti a také on prodloužil záruku.

\n

Příspěvek